Mara schreef:Het niveau holt hier achteruit. Kruidenvrouwtjes die vlierbessen en zilverwater inzetten.
Het kan niet dieper zinker.



Mara schreef:Het niveau holt hier achteruit. Kruidenvrouwtjes die vlierbessen en zilverwater inzetten.
Het kan niet dieper zinker.
Ik zou juist denken dat het niveau omhoog gaat. Want de isotopische vortex en de interdimensionale vrije energie borrelde bij mij ook al spontaan naar boven, en prompt schreef een medeforummer het ook op.Mara schreef:Het niveau holt hier achteruit. Kruidenvrouwtjes die vlierbessen en zilverwater inzetten.
Het kan niet dieper zinker.
Klopt inderdaad. Ik heb er zelf ervaring mee, gelukkig is het goed afgelopen. Maar de specialist die de medicijnen had voorgeschreven en waar ik daarna met problemen kwam, schrok zich helemaal naar.Mara schreef:De reguliere medicatie is altijd veilig, NOT, dat hebben we laatst nog kunnen zien in Frankrijk. Een paar doden te betreuren.
En zo zijn er meer aantoonbare sterfgevallen, veroorzaakt door medicijnen en/of reguliere behandelingen.
Ik dus ook. Ik kreeg hele nare bijwerkingen en moest onmiddellijk stoppen. Later las ik dat er enkele doden bij dat medicijn waren te betreuren.eilander schreef:Klopt inderdaad. Ik heb er zelf ervaring mee, gelukkig is het goed afgelopen. Maar de specialist die de medicijnen had voorgeschreven en waar ik daarna met problemen kwam, schrok zich helemaal naar.Mara schreef:De reguliere medicatie is altijd veilig, NOT, dat hebben we laatst nog kunnen zien in Frankrijk. Een paar doden te betreuren.
En zo zijn er meer aantoonbare sterfgevallen, veroorzaakt door medicijnen en/of reguliere behandelingen.
Nee ik vergelijk niets. Ik zei alleen dat reguliere medicatie ook niet altijd even veilig is!merel schreef:En dan vergelijk je ook nog bovenstaande punten met het innemen van metalen en andere kwalzalverij, waar de werking op geen enkele wijze is aangetoond en waarbij in sommige gevallen juist meer schade wordt aangericht dan opgelost.
Maar het is toch wel een feit dat reguliere medicatie ook niet altijd veilig is?Dodo schreef:Je gooit nu wel alles door elkaar.
Daar weet ik niets van, maar het klinkt inderdaad eng. Ik zou daar erg voorzichtig mee zijn.Dodo schreef:Dat staat toch los van het gebruiken van enge zilverdrupelds?
Dat is niet eng.Dodo schreef:Dat staat toch los van het gebruiken van enge zilverdrupelds?
Beterschap! Bij mij duurde het ook anderhalve week voor ik weer echt fit was.Orchidee schreef:Een hardnekkige griep zeg