Opvallend dat de groei dit jaar zo veel meer is. Jammer dat de HHK niet details bijhoudt. Dan had er ook een verklaring gegeven kunnen worden.
Daarnaast ben ik ook benieuwd of er nog mensen van buiten de kerk zijn toegetreden tot de HHK.
Opvallend dat de groei dit jaar zo veel meer is. Jammer dat de HHK niet details bijhoudt. Dan had er ook een verklaring gegeven kunnen worden.
Forse groei? Het gaat om pak hem beet 1% groei.
Dat is toch fors? Zeker binnen kerkelijk Nederland, waar krimpende ledentallen meer regel dan uitzondering zijn.Ambtenaar schreef: ↑Vandaag, 19:24Forse groei? Het gaat om pak hem beet 1% groei.
Het is pas fors als het mensen betreft die zich voor het eerst bij een kerk aansluiten. Het zijn hoogstwaarschijnlijk vrijwel enkel overstappers. Vind ik niet bepaald nieuwswaardig. Er zijn namelijk andere kerken die dan ledenverlies hebben.
Daarom had ik graag de onderliggende cijfers gezien. Jammer dat de HHK dat niet doet. Pas dan kun je heldere conclusies trekken.