Persoon is er meermaals op aangesproken, en gaf dan aan dat het een principekwestie is.Terri schreef: ↑01 jul 2025, 21:20 Ik vraag me af of ze het zelf wel ruiken. Je kunt zo gewend raken aan je eigen lichaamsgeur.
Misschien las ik er overheen, maar ik kon niet achterhalen of de persoon er ook over aangesproken is.
Want er kunnen wel meer lichaamsgeuren ontsnappen of ontstaan door bv incontinentie, het is heel akelig als er met een boog om je heen gelopen wordt en jijzelf bent niet doordrongen van het probleem.
Het lijkt me voor de persoon in kwestie ook heel ingewikkeld: blijkbaar ben je er van overtuigd dat de Heere van je vraagt om geen deodorant te gebruiken. En tegelijkertijd weet je dat je omgeving zich beklaagt over je lichaamsgeuren.
Tegelijkertijd denk ik: als je geen deo wilt gebruiken, en je ruikt stevig, zul je halverwege de dag je bovenlijf even moeten wassen op de wc en een ander overhemd moeten aantrekken. Zo simpel kan de oplossing zijn.