N.B. uiteraard mag je het zelf weten wat je eet. Is niet bedoeld aan aanval of verwijt

Geen idee, het was in de aanbieding
Wat ze je: zo, u doet vandaag lekker aso?
Ach, misschien wilde mijnheer gewoon vriendelijk zijn, dat kan ook he?
Hij kocht zelf hamburgerbroodjes en hamburgers, dus we zaten min of meer op hetzelfde level. Ik heb een tranentrekkend verhaal opgehangen over docenten in examentijd die geen tijd hebben om te koken. Hij wenste me vreselijk veel sterkte.Terri schreef: ↑22 mei 2024, 17:26Ach, misschien wilde mijnheer gewoon vriendelijk zijn, dat kan ook he?![]()
Ik ging mee in een uitstapje van de moderator
Oké.Mannetje schreef: ↑22 mei 2024, 23:07Ik ging mee in een uitstapje van de moderator![]()
Google wist gelukkig wat het was. Dat klinkt zeker lekker.
Wat schafte de pot?
Ik heb in mijn laatste half jaar in Nederland gebruikt gemaakt van de Veluwse Box. Die heeft, zoals de naam al verraadt, een beperkt levergebied, dus ik weet niet of je hier iets mee kunt. Op de vraag of deze beviel: zeker! Uitstekende afwisseling en heerlijke maaltijden.
Is dat te vergelijken met Hello Fresh? De maaltijden moet je nog wel zelf bereiden. Ik weet niet of Dia nog zelf kookt.Edelweiss schreef: ↑23 mei 2024, 10:16Ik heb in mijn laatste half jaar in Nederland gebruikt gemaakt van de Veluwse Box. Die heeft, zoals de naam al verraadt, een beperkt levergebied, dus ik weet niet of je hier iets mee kunt. Op de vraag of deze beviel: zeker! Uitstekende afwisseling en heerlijke maaltijden.
Ik maakte er toen gebruik van omdat ik met veel werken en het voorbereiden om mijn emigratie weinig tijd en geen energie meer overhad om gezonde maaltijden te bedenken en boodschappen te doen. Ik heb net even op hun website gekeken en zie dat ze flink zijn uitgebreid. Wie weet kun je er wat mee!