helma schreef:We waren samen een nachtje in Scheveningen :-)
Gister naar het Oranjehotel geweest, erg indrukwekkend. (Ik heb 2 museumkaarten voor mijn verjaardag gekregen)Het regende bijna de hele dag.
Vanmorgen aan het strand gewandeld in Scheveningen.
In Wassenaar in de duinen kwamen we later op de morgen onverwachts het vosje tegen. Zo gaaf!
We zijn daarna wezen wandelen in de AWD (De Zilk) Prachtig weer (hele blauwe lucht en een lekker zonnetje)Toen we weg gingen reden we de mist in.
Mijn camera is een Nikon D3500 met een 18-300 mm lens. Superblij mee.
(In de AWD heb ik een keer een vosje gezien kort bij de ingang aan de Zandvoortselaan)
Wassenaar heeft inderdaad ook een echt prachtig duingebied. Ik ben toen een keer in het deel geweest ook waar je een dagkaart moet hebben. (Bierlap/Kijkhoek?) Zo ongerept. Het was alleen toen te warm en denk ook te druk... om beesten te zien. Dat aan gaat kan je inderdaad beter nu gaan, stiller en opener.
Lijkt me heel bijzonder om naar het Oranjehotel te gaan. De geschiedenis komt zo wel heel dichtbij.
Dank voor de tip. Ingang Zandvoortselaan. We gaan inderdaad de auto daar parkeren. Wie weet... Zelf ben ik er een tegengekomen bij berg van het Westend. Een stuk onverhard pad langs water. Tussen Dappere Kees en de Zwaneplas in.