Voor moppen en dergelijke bestaat deze:
viewtopic.php?t=15299
Gelezen, gedacht, gehoord...
- J.C. Philpot
- Berichten: 10247
- Lid geworden op: 22 dec 2006, 15:08
Re: Gelezen, gedacht, gehoord...
Spreek vaak over de dood, preek over sterven, preek over de Godsontmoeting, over wat geloven is. Beperk je preken niet tot een woord van troost voor elke dag, ga verder dan een bemoediging waarmee de mensen de week weer in kunnen. We moeten zo preken dat onze hoorders iets meekrijgen waarmee ze het leven uit kunnen.
- dr. G.A. van den Brink
Bron: https://www.rd.nl/artikel/1113863-de-ee ... op-de-tijd
- dr. G.A. van den Brink
Bron: https://www.rd.nl/artikel/1113863-de-ee ... op-de-tijd
Man is nothing: he hath a free will to go to hell, but none to go to heaven, till God worketh in him to will and to do of His good pleasure.
George Whitefield
George Whitefield
Re: Gelezen, gedacht, gehoord...
Seneca schreef:Hieruit kan onze stompzinnigheid blijken: dat wij menen alleen datgene te kopen waarvoor wij geld betalen, en datgene kosteloos noemen waarvoor wij zelf de prijs zijn. Wat wij niet zouden willen kopen als wij daarvoor ons huis moesten geven, een lieflijk gelegen of vruchtbaar landgoed, dat zijn wij zeer gaarne bereid te verwerven ten koste van onrust, gevaar, van het verlies van ons zelfrespect, onze vrijheid en onze tijd: zozeer is er voor niemand iets goedkoper dan hij zelf.