student Ger Gem.
Geplaatst: 30 jun 2007, 18:28
student Joosse aangenomen naar Hendrik Ido Ambacht !!!!!!!!!!!!!
Zelfde bron zeker als van student Geuze zeker?luctor et emergo schreef:student Joosse aangenomen naar Hendrik Ido Ambacht !!!!!!!!!!!!!
hahahaha, nee, nog dichterbij, m,n eigen schoonvader....zit in kerkeraad alhier.Tiberius schreef:Zelfde bron zeker als van student Geuze zeker?luctor et emergo schreef:student Joosse aangenomen naar Hendrik Ido Ambacht !!!!!!!!!!!!!
(En nee, dit bedoel ik niet cynisch)
Dat zeiden wij thuis ook al tegen elkaar: Joosse gaat naar HiA. En inderdaad!luctor et emergo schreef:student Joosse aangenomen naar Hendrik Ido Ambacht !!!!!!!!!!!!!
32 beroepen gekregen, en wij mogen hem krijgen....tis om stil van te worden.Kislev schreef:Dat zeiden wij thuis ook al tegen elkaar: Joosse gaat naar HiA. En inderdaad!luctor et emergo schreef:student Joosse aangenomen naar Hendrik Ido Ambacht !!!!!!!!!!!!!
was wel toevallig hoor , dat ik dit precies achter elkaar hoorde.geledu schreef:Nou , lector , mijn complimenten voor tweemaal achter elkaar een primeur !
Wel fijn voor HIA, ook al weer zo'n 5 jaar vacant.
Probeer de preken op prekenweb te krijgen !!
Heel fijn voor jullie!luctor et emergo schreef:was wel toevallig hoor , dat ik dit precies achter elkaar hoorde.geledu schreef:Nou , lector , mijn complimenten voor tweemaal achter elkaar een primeur !
Wel fijn voor HIA, ook al weer zo'n 5 jaar vacant.
Probeer de preken op prekenweb te krijgen !!
maar je hebt gelijk, we zijn er heel blij mee...eindelijk weer een eigen herder en leraar !!
Vooral classis Ridderkerk.Dimdi schreef:Wat fijn voor Ambacht.
Ik dacht wel gelijk: wat stuurt God veel knechten naar de regio Randstad de afgelopen maanden! 'Dichtbevolkt' met dominees, zeg maar. Zou dat naast de bediening van het Woord, ook nodig zijn vanwege de snel optrekkende verwereldlijking, die wellicht wat sneller gaat in regio randstad dan in andere reformatorische stekken? De Veluwe-trek lijkt bijvoorbeeld wat minder te worden :roll:
Overigens is dit geen jaloerse reactie van een Veluwenaar. Van harte Gods zegen toegewenst gemeente van Ambacht en kand Joosse!
Ik denk dat er veel mensen zijn die zich niet zo kunnen vinden in het woordje 'eindelijk'.luctor et emergo schreef:eindelijk weer een eigen herder en leraar !!
Beste jongere,Jongere schreef:Ik denk dat er veel mensen zijn die zich niet zo kunnen vinden in het woordje 'eindelijk'.luctor et emergo schreef:eindelijk weer een eigen herder en leraar !!
Verder is het natuurlijk wel fijn voor jullie en snap ik dat je blij bent.
Kan zo zijn. Blijft het een feit dat sommigen al erg lang wachten en dat het woordje eindelijk op hen meer van toepassing is.Anti-quoq schreef:Beste jongere,Jongere schreef:Ik denk dat er veel mensen zijn die zich niet zo kunnen vinden in het woordje 'eindelijk'.luctor et emergo schreef:eindelijk weer een eigen herder en leraar !!
Verder is het natuurlijk wel fijn voor jullie en snap ik dat je blij bent.
Je hoeft het niet negatief te duiden of plat-menselijk. Misschien geeft het ook een beetje de bgigantische nood in onze gemeente weer.