Pagina 1 van 1

Oranje heeft zo zn schadalen maar wat dacht je hier van....

Geplaatst: 12 jul 2005, 13:34
door Daphne
Afbeelding

Prins Albert onthult geheim
Foto EPA
Nieuwe prins van Monaco
12-07-2005

In de kleinste monarchie ter wereld gaat een nieuwe prins regeren. Na het overlijden van prins Rainier in april dit jaar krijgt zijn zoon Albert de troon van Monaco toegewezen. Vandaag zal hij de troon officieel bestijgen en daarom geeft hij een groot feest. Maar Albert had ook nog een geheim te onthullen.

Prins Albert heeft de bevolking van Monaco uitgenodigd om met hem mee te feesten. Er is een concert, een bal en vuurwerk in de haven. Alle inwoners van Monaco krijgen een cadeautje van de prins. Maar er is meer dan alleen feest. Na drie maanden van rouw maakte de eeuwige vrijgezel bekend dat hij vader is.

Meer kinderen
De prins heeft een zoon bij zijn ex-vriendin Nicole. Alexandre is nu twee jaar oud maar zal nooit op de troon komen. Alleen als Albert en Nicole getrouwd waren geweest, had Alexandre zijn vader kunnen opvolgen. Op de Franse tv gaf de prins toe dat hij misschien nog wel meer kinderen heeft. Prins Albert moest van zijn vader eerst trouwen. Daarna mocht hij pas de troon bestijgen. Maar de dood van prins Rainier kwam eerder dan een huwelijk van zijn zoon. Prins Albert zit nu toch op de troon, maar is nog altijd vrijgezel. Hij ‘wacht’ nog altijd op ‘de ware.’ En Monaco wacht mee.

http://www.kidsweek.nl :!

Geplaatst: 12 jul 2005, 13:46
door Kislev
Wat geld en een uniform doet.... Van z'n hoofd moet ie het niet hebben :t

Triest. Wachtte hij idd maar op de ware.....

[Aangepast op 12/7/05 door Kislev]

Geplaatst: 12 jul 2005, 13:50
door Marjan
Oorspronkelijk gepost door Kislev
Wat geld en een uniform doet.... Van z'n hoofd moet ie het niet hebben :t

Triest. Wachtte hij idd maar op de ware.....

[Aangepast op 12/7/05 door Kislev]
Wat een opmerkelijke uitspraak! Ging het die vrouwen alleen om het geld plus uniform? Misschien ging het hen om zijn karakter? Of zagen ze dingen in zijn gezicht die jij niet ziet?
Ik ken heel wat minder knappe mannen, zonder geld en zonder uniform die toch gelukkig getrouwd zijn hoor.

Geplaatst: 12 jul 2005, 16:36
door Margriet
Mij verbaast dat helemaal niet. Past prima in het familiebeeld!