Pagina 1 van 5

aanslag op Pim Fortuyn

Geplaatst: 06 mei 2002, 18:16
door limosa
bizar!
hoor net op de radio dat Pim Fortuyn is neergeschoten in Hilversum
wordt ongetwijfeld vervolgd . . .

Geplaatst: 06 mei 2002, 18:34
door Jelle
Het is vrijwel zeker dat Pim fortuijn is overleden aan zijn verwondingen, volgend de laatste berichten.
Verschrikkelijk dat dit kan gebeuren in Nederland.

Geplaatst: 06 mei 2002, 19:28
door kridje
Dit is echt ongelofelijk!!!!!!! Wie had dit verwacht in Nederland!!! Op deze wijze krijgen zijn woorden toch nog een beetje inhoud!!!

In 1 woord vreselijk!!!! Ik ben ook niet voor Pim, maar om op deze wijze te reageren! Nee, niet normaal!

Geplaatst: 06 mei 2002, 19:39
door bloob
Dr zijn gewoon geen woorden voor.... Waar zijn ze nou helemaal mee bezig!!! :?

Geplaatst: 06 mei 2002, 19:59
door Billy
GEEN WOORDEN VOOR!!!!!!!!!!!

Geplaatst: 06 mei 2002, 19:59
door Lieneke
Pim Fortuyn is al dood!
Echt vreselijk!!
Welke smeerlap heeft dat op zijn geweten zeg!! Een minne streek is het!

Inderdaad...
Geen woorden voor!!!

Geplaatst: 06 mei 2002, 20:05
door Kena
VERSLAGENHEID

Geplaatst: 06 mei 2002, 20:08
door Jelle
Het is werkelijk verschrikkelijk dat Pim Fortuijn is doodgeschoten. Dit alles is een enorme aanslag op de politiek en de democratie in ons land.
Nog maar kort daarvoor heeft hij verklaart in de radiostudie dat hij 87 jaar zou worden, nog niet wetend dat hij even later voor zijn Godsrechterstoel zou moeten verschijnen.
Het is werkeleijk afschuwelijk dat dit gebeurd is en het kan ook alleen maar door een krangzinnig iemand gebeurd zijn.
Dit gebeuren grijpt mij bijzonder aan, te meer omdat wij het afgelopen weekend ook te horen hadden gekregen dat er een kandiaat bij ons in de kerk plotseling was overleden op 26 jarige leeftijd.
Zijn moeder riep hem op koninginnedag morgen maar omdat ze niets hoorde lipe ze naar boven om hem wakker te maken. Tot haar ontzetting bemerkte ze dat haar zoon was overleden toen zij de dekens omsloeg. Zomaar in zijn slaap was hij overleden. Hier nog vol over zijnde kwam nu het bericht van de doodschieten van Pim Fortuijn. Het het zo verschrikkelijk als je dergelijke berichten hoort en dan vraga ik me steeds af waren zij bereid om te sterven en ik vraag me nog meer af ben ik bereid om te sterven. Steeds weer opnieuw zijn dit hamerslagen op de deur van mijn hart en ons hart. Dat de Heere ons nog wil leiden op de goede weg.

Geplaatst: 06 mei 2002, 20:09
door Billy
En Paars maar zeggen dat het zo goed gaat in nederland jajjajajaja....

we leven in een ""vrije"" democratie zegt men!!

Wat heeft dit ons en heel nederland niet te zeggen zeg!!!

Er is er EEN die regeert!!!

verschrikkelijk!!!!!!

Geplaatst: 06 mei 2002, 20:12
door Jelle
Ik moet eerlijk zeggen dat ik vanavond even niet meer hier op het forum kom, dit gebeuren van Pim en de ons bekende kandidaat zet mij wel weer even stil. Even vanavond niets meer, even om in mezelf terug te keren en stil te staan bij dit vreselijke gebeuren.

Geplaatst: 06 mei 2002, 20:13
door limosa
Te verschrikkelijk voor woorden! Ik stem op Bas en zou op Pim nooit stemmen maar dit tast het wezen van onze rechtsstaat aan. Ik denk dat dit een mijlpaal (in negatieve zin natuurlijk) wordt in de geschiedenis van de Nederlandse staatkunde.
Pim zou al intrek nemen in hotels ofzo omdat hij niet meer thuis kon blijven vanwege zijn veiligheid, hij was al meerdere malen serieus bedreig.

limosa

Geplaatst: 06 mei 2002, 20:15
door Jelle
Ik huil om mensen die ik niet ken.

Geplaatst: 06 mei 2002, 20:19
door matthijs019
ongeloofelijk. Ook al stemde ik niet op hem het is gewoon verschrikkelijk ook zijn familie. Ik hoop dat er veel gebed voor de nabestaanden zal zijn.

Geplaatst: 06 mei 2002, 20:40
door Billy
Origineel geplaatst door Jelle
Ik moet eerlijk zeggen dat ik vanavond even niet meer hier op het forum kom, dit gebeuren van Pim en de ons bekende kandidaat zet mij wel weer even stil. Even vanavond niets meer, even om in mezelf terug te keren en stil te staan bij dit vreselijke gebeuren.

heb beetje hetzelfde gevoel als op 11 september 's avonds.

ik laat het forum en www vanavond voor wat het is....

allen groet van Billy