Pagina 1 van 4

John Kerry

Geplaatst: 30 jul 2004, 16:42
door Majorca
Met de belofte dat hij als president „nooit een oorlog zal beginnen onder valse voorwendselenâ€

Geplaatst: 30 jul 2004, 16:49
door Majorca
Oorspronkelijk gepost door Rhodé
Orc,

hoe meer onderwerpen je aansnijdt, hoe oppervlakkiger het wordt.
Je kunt elders Ds Lamain wel aanhalen om te betogen dat je niet te veel andere dingen moet doen(in de sneeuw rollen bijv.), maar waar ben jij nu mee bezig?
waar slaat dit nou weer op?

Ik open gewoon een serieuze topic over Kerry. Ik heb een opinie over de beste man (misschien straks wel de machtigste man ter wereld), maar helaas hebben weinig OSW'ers kaas gegeten van politiek.

Of lijkt dat maar zo?

Geplaatst: 30 jul 2004, 16:52
door Majorca
Oorspronkelijk gepost door Rhodé
Ik vind dat je je als een dolle gedraagt op dit forum. Ik vraag me af wat je ermee wilt bereiken.
:pu

misschien kan je wat on-topic blijven.
En als je je ergert aan iemand, stuur een U2U aan de betreffende persoon of aan de moderator. Ik zou niet weten wat ik verkeerd heb gedaan?

Geplaatst: 30 jul 2004, 17:01
door Majorca
Oorspronkelijk gepost door Rhodé
Okee,

ik heb geen verstand van politiek.
De mens wikt, God beschikt.
"Waarvan men niet weet, behoort men niet te spreken."
Ludwig Wittgenstein

(oftewijl: hou je buiten zo'n topic als je niets te melden hebt dan een beetje onzin, op de man gespeeld)

Geplaatst: 30 jul 2004, 17:04
door Daphne
Orck is sjagggggoooooooooooooo :!

Geplaatst: 30 jul 2004, 17:04
door Adje
volgens mij bedoelde Wittgenstein het heel anders dan de manier waarop jij het nu aanhaalt...

en wat betreft Kerry: veel slechter dan Bush kan het niet worden, en hij bovendien Democraat.

Geplaatst: 30 jul 2004, 18:01
door ndonselaar
Wat is er positiever aan een Democraat boven een Republikein?

Geplaatst: 30 jul 2004, 18:23
door gerrit de 2e
Ik walg altijd van die opgeblazen toespraken die bol staan van zelfverheffing en andere ijdelheid.
Bovendien vindt ik het verkiezingssysteem met de absurd dure campanje's puur zot.

Geplaatst: 30 jul 2004, 18:41
door Adje
Wat is er positiever aan een Democraat boven een Republikein?
Dit bedoel je als retorische vraag neem ik aan?

Geplaatst: 30 jul 2004, 21:30
door tukkertje
Kan er nog weinig van zeggen. Ga het denk ik wel beetje volgen. Altijd leuk dat moddergegooi. Al zei Kerry dat hij een nette campagne wou. Zal mij benieuwen.

Eerste oordeel: man zonder uitstraling

Geplaatst: 30 jul 2004, 21:45
door ndonselaar
Adje,

Je wilt toch niet zeggen dat er enig verschil zit tussen een Democraat en een Republikein, tenminste niet uit jouw oogpunt.

Geplaatst: 30 jul 2004, 22:15
door Adje
NDonselaar,

Natuurlijk is er wel verschil. Hoewel vergeleken bij de doorsnee Democraat ons aller Bolkenstein slechts een kleine jongen is, is er altijd nog verschil tussen donkergrijs en zwart!

HG,
Adje

Geplaatst: 31 jul 2004, 01:35
door Robert
Met die uitspraak van Kerry bewijst hij dat hij een grote demagoog is.
Ook Bush is geen oorlog begonnen onder valse voorwendselen. Dat propagandamakers als Michael Moore dat beweren betekent helemaal niets.

Kerry heeft geen alternatief beleid, hij is alleen het Bush-beleid de grond aan het inboren (hoewel hij het zeker voor 95% gaat voortzetten, zeker op internationaal vlak) maar alternatieven, ho maar.

Sterker nog, voor veel van de huidige wetten heeft hij als senator gewoon voor gestemd.

Bovendien kan ik een man die eerst van John Edwards denigrerend zei: "Toen ik als veteraan uit vietnam kwam lag hij nog in de luiers." en dan later Edwards als vice-presidents kandidaat aanneemt niet serieus nemen.

Noch een man die beweert dat hij een land kan leiden in een oorlog omdat hij zelf ooit heeft gevochten in een oorlog. Weljaat, en iemand die ooit z'n zwemdiploma heeft gehaald kan generaal worden bij de marine.

Als laatste is het natuurlijk typerend dat hij in de campagne tussen Bush en Clinton zei dat het niet gepast was om de oorlog in vietnam, en alle ervaringen die Bush sr daar beweerde opgedaan te hebben, te gebruiken in de campagne.

En wat doet de beste man nu zelf.... precies, de oorlog in vietnam en zijn ervaring daar er constant bij halen.

De Bush campagne heeft gelijk, Kerry is een draaier, hij kiest gewoon hoe het hem het beste uitkomt.
Ik respecteer Bush zeer voor zijn lijderschap, hij heeft een doel voor ogen en durft daar op af te gaan, zijn verantwoordelijkheid te nemen, en impopulaire beslissingen te nemen.

Demagoog zijn a la Michael Moore is eenvoudig. Demagogie zou verboden moeten zijn in de politiek.

Geplaatst: 31 jul 2004, 04:32
door Margriet
Oorspronkelijk gepost door Adje
NDonselaar,

Natuurlijk is er wel verschil. Hoewel vergeleken bij de doorsnee Democraat ons aller Bolkenstein slechts een kleine jongen is, is er altijd nog verschil tussen donkergrijs en zwart!

HG,
Adje

Vergelijk je Democraten en Bolkesteyn??Begrijp ik niet.