Pingpongbal zat in de tram (in Rotterdam) en die stopte ineens. Dus maar lopend verder naar school. Kwam ik bij de school, was alles donker. Er zaten er vast in de liften. We moesten allemaal de school weer uit.
Na een tijdje werd omgeroepen dat we geen les meer zouden hebben vandaag. Lekker vroeg weekend dus! We mochten naar huis.
Maar hoe? Treinen, trams, metro, alles lag plat. Met de bus dus maar. Maar er waren natuurlijk meer mensen die op dat idee kwamen. Dus het duurde wel even want bij iedere halte was het weer proppen of er nog een paar mensen bij konden. Kwade mensen die op de ramen sloegen dat ze er in wilden.

Grote stroomstoring treft Rotterdam, treinverkeer ernstig ontregeld
Uitgegeven: 6 december 2002 09:38
Laatst gewijzigd: 6 december 2002 13:45
De regio Rijnmond is vrijdagochtend getroffen door een grote stroomstoring. Ongeveer 300.000 huishoudens in Rotterdam, Schiedam en Vlaardingen kwamen zonder elektriciteit te zitten. Ook het openbaar vervoer, bedrijven en scheepvaart werden getroffen. Rond half elf kwam de stroomvoorziening weer enigszins op gang.
Rond negen uur viel de spanning weg doordat met een vorkheftruck in het schakelstation Waalhaven in Rotterdam een hoogspanningsmast werd geraakt. Vervolgens werd een belangrijk schakelstation geraakt. Daarbij vielen twee gewonden. De politie sprak van een "gigantische stroomstoring". Mensen zaten vast in vastgelopen liften, treinen en metro's stopten, verkeerslichten vielen uit en trams stonden midden op de weg stil.
Het treinverkeer tussen Rotterdam Den Haag en Gouda liep vast, treinen kwamen onderweg stil te staan. Personeel van de afdeling intensieve zorg van het medisch centrum van het Dijkzigt Ziekenhuis beademde enkele mensen enige tijd handmatig omdat het noodaggregaat niet meteen werkte.