maar altijd benieuwd wat op het "werk"menu staat.....

Ik heb trouwens voor een dieet een tijd brood gebakken zonder gist. Dat werd naarmate ik het vaker maakte, steeds beter. Je gebruikt dan elke keer een beetje deeg van de vorige keer om een nieuw deeg te beginnen.Lassie schreef:Maak je 1 soort of verschillende soorten? En doe je het met gist of desem?
Precies Lassie, helemaal eens met jou!Lassie schreef:Ja precies bij de grote bazen zoals bijv. Unilever.
Daarom haal ik het bij de boer zelf.
Het is ook maar net wat je belangrijk vind. Wij thuis vinden het belangrijk dat vooral streekproducten in huis hebben. De een vind het onzin (en dat mag) en de ander vind het belangrijk (dat mag toch?).
Wat is het?helma schreef:"Blote billetjes in het gras"
Eten uit mijn jeugdjaren. Als we bij mijn oom en tante waren in Brabant kregen we dit nogal eens voorgeschoteld.
Ja lekker Helma, weet je wat een lekkere variant hier op is?helma schreef:stampot: zoute bonen (snij)/witte bonen/aardappels met hamblokjes