Jongerenavonden in de buurt van....

Plaats reactie
Madtice
Berichten: 1070
Lid geworden op: 06 sep 2002, 10:24

Jongerenavonden in de buurt van....

Bericht door Madtice »

Zijn er ook jongerenavonden waar mensen van dit forum komen in de buurt van Rotterdam, Den Haag, Leiden, Delft, of iets binnen die cirkel? Het lijkt me interessant dat eens mee te maken en ook meteen wat mensen te ontmoeten.
Gebruikersavatar
parsifal
Berichten: 10232
Lid geworden op: 09 jan 2002, 10:15
Locatie: Zuidhorn

Bericht door parsifal »

Voor zover ik weet zijn er jongerenavonden in Hardinxveld (iets meer dan 30 minuten met de trein vanuit Rotterdam), Gouda en ik dacht ook Bodegraven.
"Then he isn't safe?" said Lucy.
"Safe?" said Mr. Beaver. "Don't you hear what Mrs. Beaver tells you? Who said anything about safe? "Course he isn't safe. But he's good. He's the King, I tell you."
rotweiler

Bericht door rotweiler »

En in Delft. Kijk ook op http://www.jongerenavonden.nl bij andere jongerenavonden (is de site van Hardinxveld)
Grace
Berichten: 1269
Lid geworden op: 29 dec 2001, 12:20

Bericht door Grace »

Voor jongerenavonden in Delft:
http://www.jongerenavonden.nl/index_bes ... /Delft.htm

Ds. H. van de Belt hoopt in de wijkgemeente Maranatha weer drie avonden te houden. Vorig jaar ging het over Romeinen 6: de les, Romeinen 7: het leven en Romeinen 8: de kracht.

Dit jaar hoopt ds. van de Belt het te gaan hebben over het thema " Israël en de Gemeente " - bijbelstudies uit Romeinen 9, 10 en 11 zie bovenstaande link.

mvrgr, Grace
Want de zaligmakende genade Gods is verschenen aan alle mensen.(SV, Titus 2:11)
Plaats reactie