Ja ik zag hetRens schreef:Balkenende werd behoorlijk boos en haalde wel heel hard uit naar Wilders..........resultaat: Kamerbrede instemming met de MP.freek schreef:Wilders is bizar!Het wordt gewoon vermoeiend, ergerlijk en Kameronwaardig.

Ja ik zag hetRens schreef:Balkenende werd behoorlijk boos en haalde wel heel hard uit naar Wilders..........resultaat: Kamerbrede instemming met de MP.freek schreef:Wilders is bizar!Het wordt gewoon vermoeiend, ergerlijk en Kameronwaardig.
maar hij (Wilders) appeleert wél aan hetgeen wat scherp leeft onder de bevolking: het daadwerkelijk en dagelijks ervaren wat het is om geconfronteerd te worden met agressie van allochtone jongeren....de MP zal geen ervaring hebben met wat de "man/vrouw in de straat" ervaart......die zit veilig in zijn ivoren torentje.....refo schreef:Als je eenheid in de tent wilt: creëer een gemeenschappelijke vijand. Mooi als die zich vanzelf aandient. Ik vraag me af of dit Wilders nu echt in de kaart speelt. Zo dom zijn de kiezers toch ook weer niet.
Nou vertel... wat zei die geachte heer v/d VliesRens schreef:In tweede termijn was zojuist dhr. v.d.Vlies aan het woord........en binnen een minuut lag de Kamer én het presidium gevóuwen van een gierende lachbui.........dankzij een opmerking aan het adres van Mevr. Thiemen van de PvdD..................
Er was daarvoor een "discussie" ontsponnen tussen dhr. Pechtold en mvr. Thiemen waarin allerhande scheepstermen over en weer gingen.Gijs83 schreef:Nou vertel... wat zei die geachte heer v/d VliesRens schreef:In tweede termijn was zojuist dhr. v.d.Vlies aan het woord........en binnen een minuut lag de Kamer én het presidium gevóuwen van een gierende lachbui.........dankzij een opmerking aan het adres van Mevr. Thiemen van de PvdD..................Wij zijn benieuwd
verwacht daar maar niet teveel van. Ik heb met Marokanen samengewerkt en ze zeiden letterlijk: Wacht maar... tot wij aan de macht komen. Wees niet te naïef.Jongere schreef:Natuurlijk, die 2 allochtonen die je tegenkomt in Rijssen moeten subiet het land uit ja. Heb je wel eens een Marokkaan gesproken over je geloof? Dan bedoel ik niet die ene collega, maar inderdaad gewoon iemand van straat. Wees blij dat ze in Nederland zijn, dan heb je de kans ze ermee te bereiken. Dat zal in Marokko veel moeilijker gaan. Want juist het "tuig" heeft bekering nodig. Dat weten reformatorische mensen toch juist zo goed?
Wat een heerlijke naive linkse gedachte weer. Kijk nu eens naar de cijfers. Kijk nu eens waar de problemen zijn. in 9 van de 10 gevallen zijn het Marokkanen/buitenlanders. En dan nog moet je ze maar blijven steunen etc. Kom op zeg. Wordt wakker. En het heeft helemaal niets met RIjssen te maken. Daar hebben we ook genoeg "buitenlanders"Jongere schreef:Natuurlijk, die 2 allochtonen die je tegenkomt in Rijssen moeten subiet het land uit ja. Heb je wel eens een Marokkaan gesproken over je geloof? Dan bedoel ik niet die ene collega, maar inderdaad gewoon iemand van straat. Wees blij dat ze in Nederland zijn, dan heb je de kans ze ermee te bereiken. Dat zal in Marokko veel moeilijker gaan. Want juist het "tuig" heeft bekering nodig. Dat weten reformatorische mensen toch juist zo goed?
Wat een utopische samenleving zal dat worden: de goeie allochtonen tussen de Rijssenaren, die van zichzelf al zo goed zijn.tukkertje schreef:Voordat ik weer opmerkingen krijg over racist etc. Neeeee, de goeie mogen hier best blijven wonen hoor.
Ergens in een oud vader stond dat de plaag van de sprinkhanen op deze mensen van toepassing is.
Dat denk ik ook niet, nee.Jongere schreef:Ergens in een oud vader stond dat de plaag van de sprinkhanen op deze mensen van toepassing is.![]()