De interviews met hem zijn dan weer wel lezenswaardig.Arja schreef: ↑16 sep 2024, 11:14Bedankt! Dit maakt voor mij veel duidelijk en ik zal het dan ook niet kopen.Groot Blankenstein schreef: ↑14 sep 2024, 23:41Arja vroeg me om een verslagje van dit boek. Dat gaat erg kort worden.Groot Blankenstein schreef: ↑10 sep 2024, 19:12 Heeft iemand hier dit boek al gelezen? De openbaring van Jasper Christiaan.
https://www.nd.nl/geloof/reformatorisch ... closemodal
https://www.bol.com/nl/nl/p/de-openbari ... oductTitle
Ik wilde het boek vooral lezen omdat ik weet waar en in welk gezin de schrijver opgegroeid is. Maar ik ben gestopt en wil niet verder lezen.
Ik denk dat er heel veel dingen in staan die terug te leiden zijn op feitelijke dingen. Maar het is me echt veel te godslasterlijk. Ik heb spijt dat ik erin begonnen ben. Als ik houtkachel had, ging hij daarin.
Ik vind het boek echt veel extremer dan bijvoorbeeld “Dorsvloer vol confetti”, “Hoor nu mijn stem” en “Knielen op een bed vioolen”. En de verhaallijn minder boeiend.
Het lijkt me voor zijn familie ook erg moeilijk dat hij dit boek op de markt heeft gebracht. Ik wens ze heel veel Sterkte..
https://www.bndestem.nl/binnenland/jasp ... ~a01c7221/