Hij was toch nog maar net met emeritaat? Dan is hij niet oud geworden.
In memoriam
-
- Berichten: 950
- Lid geworden op: 10 nov 2015, 21:41
Re: In memoriam
Gisteren live de rouwdienst mee gekeken, Ds. L. de Wit uit Ede leidde de dienst.aggieoudje schreef: ↑06 apr 2024, 10:05 Mirjam Meijer de vrouw van ds. W. Meijer uit Gameren(pkn) is afgelopen week in de jonge leeftijd van 50 jaar overleden.
Ze was al jaren ziek.
Hij sprak over Efeze 2: 1 t/m 10
Want uit genade bent u zalig geworden, door het geloof, en dat niet uit u, het is de gave van God.
Die woorden kwamen veel voorbij.
Het was een indrukwekkende preek. Mirjam mocht ondanks dat ze al 20 jaar ziek was een rotsvast geloof hebben in haar God. En deelde dat ook uit aan een ieder om haar heen.
De kinderen hadden over hun moeder geschreven en hieruit deelde dominee de Wit ook meerdere anekdotes.
Aan het begin van de dienst sprak Ds. Meijer zelf de aanwezige toe.
Bewaar mijn ziel en red mij; laat mij niet beschaamd worden, want tot U heb ik de toevlucht genomen. (Psalm25:20, Belijdenistekst)
Re: In memoriam
Hij was een huisvriend bij mijn ouders en bij ons. Wij zijn verdrietig, dankbaar en verblijd…..
Er gaan er met twee verbonden verloren en met drie en er worden er met twee verbonden behouden en met drie. Prof. G. Wisse.
-
- Berichten: 185
- Lid geworden op: 31 aug 2021, 17:26
Re: In memoriam
Is bekend wat hij had? In de krant stond dat hij ernstig ziek was. In Middelharnis werd vorige week dankzegging gedaan voor hem en in Canada werd gebeden om spoedig herstel, zodat hij weer kon preken.
Re: In memoriam
Uitgezaaide longkanker, uiteindelijk is het erg snel gegaan.Emma de Jong schreef: ↑11 apr 2024, 20:50Is bekend wat hij had? In de krant stond dat hij ernstig ziek was. In Middelharnis werd vorige week dankzegging gedaan voor hem en in Canada werd gebeden om spoedig herstel, zodat hij weer kon preken.
Zalig is de mens, welken de Heere de zonden niet toerekent.
Re: In memoriam
4 april zag ik een brief die de gemeente in Canada kreeg over de ernst van de situatie en dat de familie erbij was geroepen om afscheid te nemen.Emma de Jong schreef:Is bekend wat hij had? In de krant stond dat hij ernstig ziek was. In Middelharnis werd vorige week dankzegging gedaan voor hem en in Canada werd gebeden om spoedig herstel, zodat hij weer kon preken.
Re: In memoriam
Ik bewaar dierbare herinneringen aan hem. Hij mag nu eeuwig God grootmaken, hij heeft zijn wens verkregen.
Als er schaduw is, dan moet er ook licht zijn ~ Spurgeon
-
- Berichten: 7006
- Lid geworden op: 29 jun 2019, 21:20
Re: In memoriam
Hoe gaat het met je Mara?
Kom haastig tot Christus. Hij heeft zielen gereinigd die even vuil waren als die van u. – Thomas Boston
mail: broederhh@gmail.com
mail: broederhh@gmail.com
Re: In memoriam
De Heere gaat door met Zijn werk!

-
- Berichten: 950
- Lid geworden op: 10 nov 2015, 21:41
Re: In memoriam
Ds. J. Blom em. Predikant uit Ridderkerk is afgelopen vrijdag op 80 jarige leeftijd overleden.
Bewaar mijn ziel en red mij; laat mij niet beschaamd worden, want tot U heb ik de toevlucht genomen. (Psalm25:20, Belijdenistekst)
- J.C. Philpot
- Berichten: 9988
- Lid geworden op: 22 dec 2006, 15:08
Re: In memoriam
Ik herinner me hem van destijds de cursus theologische vorming van de GB in Zeist. Later hoorde ik eens een preek van hem, waar hij aan het einde van de dienst vertelde van de depressie waar hij in kwam (na een medische behandeling (?)), en mocht getuigen hoe de Heere hem in die diepte op had gezocht.aggieoudje schreef: ↑22 apr 2024, 06:31 Ds. J. Blom em. Predikant uit Ridderkerk is afgelopen vrijdag op 80 jarige leeftijd overleden.
Man is nothing: he hath a free will to go to hell, but none to go to heaven, till God worketh in him to will and to do of His good pleasure.
George Whitefield
George Whitefield