Mooi. Wij hadden er om 17 uur één in ons dorp. Onze dochter deed o.a. de schriftlezing in het Engels. Op de kansel.

Mooi. Wij hadden er om 17 uur één in ons dorp. Onze dochter deed o.a. de schriftlezing in het Engels. Op de kansel.
Ja, mooi is dat. In Apeldoorn waren de liederen, Schriftlezing en gebeden in het Nederlands. Alleen het Magnificat en het Nunc Dimittis waren in het Engels.
Wat was de reden dat je melatonine hebt geslikt?J.C. Philpot schreef: ↑09 mar 2024, 12:56 Koffie drinken bij moeders, rondje fietsen, wat dingen regelen op de computer. Zo een gebakken eitje eten.
Wel wat last van brainfog. Heeft denk ik te maken met geslikte melatonine wat langer blijven liggen.
Dat doe ik meestal als ik een vergadering heb gehad, een bezoek heb afgelegd, of tot later actief ben, om in slaap te vallen.