Weekdiensten [3]

Mistig
Berichten: 27
Lid geworden op: 03 Jul 2017, 13:04
Locatie: Regio Rotterdam

Re: Weekdiensten [3]

Berichtdoor Mistig » 11 Aug 2017, 14:16

Volgende week in regio Rotterdam de volgende (ger.gem.) weekdiensten:

Dinsdag 15 augustus 2017 - Rotterdam-Centrum - Ds. J.M.D. de Heer
Woensdag 16 augustus 2017 - Rotterdam-Alexanderpolder - Ds. W.A. Zondag (live meeluisteren)
Donderdag 17 augustus 2017 - Rotterdam-IJsselmonde - Ds. C. Sonnevelt (live meeluisteren)
'Zie, God is groot en wij begrijpen Hem niet' - Job 36:26

Gebruikersavatar
-DIA-
Berichten: 17057
Lid geworden op: 03 Okt 2008, 00:10
Locatie: Risne aan den Aa

Re: Weekdiensten [3]

Berichtdoor -DIA- » 11 Aug 2017, 15:55

Vraagje tussendoor:
Heeft iemand een lijstje van weekdiensten die live mee te luisteren zijn?
Kerkverband maakt niet uit, als er maar de waarheid wordt verkondigd.
Ik heb liever geen onderschrift.

Gebruikersavatar
Reformer
Berichten: 236
Lid geworden op: 06 Nov 2007, 23:07
Locatie: land van de schaduw van de dood

Re: Weekdiensten [3]

Berichtdoor Reformer » 11 Aug 2017, 16:32

Mistig schreef:Volgende week in regio Rotterdam de volgende (ger.gem.) weekdiensten:

Dinsdag 15 augustus 2017 - Rotterdam-Centrum - Ds. J.M.D. de Heer
Woensdag 16 augustus 2017 - Rotterdam-Alexanderpolder - Ds. W.A. Zondag (live meeluisteren)
Donderdag 17 augustus 2017 - Rotterdam-IJsselmonde - Ds. C. Sonnevelt (live meeluisteren)


En de week erna, op donderdag 24 augustus 2017 (19:45 uur), gaat ds. A.T. Vergunst in Rotterdam-Zuidwijk voor.
Mee te luisteren via: www.bethelkerkrotterdam.nl
En de zaligheid is in geen Ander; want er is ook onder de hemel geen andere Naam, Die onder de mensen gegeven is, door Welke wij moeten zalig worden.

Forummer
Berichten: 1131
Lid geworden op: 15 Mar 2013, 18:08
Contact:

Re: Weekdiensten [3]

Berichtdoor Forummer » 11 Aug 2017, 20:01

Ik ben een tijd geleden gestopt met posten op refoforum, en ben ook niet van plan om het te hervatten.
Lees wel mee, vandaar dat ik, in antwoord op bovenstaand verzoek van -DIA-, deze lijst plaats van mee te luisteren weekdiensten van de GG.

Enter Dinsdag 15 augustus 19:30 stud. M. Blok
Berkenwoude Woensdag 16 augustus 19:30 ds. D.W. Tuinier
Kapelle Woensdag 16 augustus 19:30 ds. J. van Laar
Mijdrecht Woensdag 16 augustus 19:30 ds. J. van Belzen
Rotterdam-Alexanderpolder Woensdag 16 augustus 19:30 ds. W.A. Zondag
Rotterdam-IJsselmonde Donderdag 17 augustus 19:30 ds. C. Sonnevelt
Nieuwer ter Aa Donderdag 17 augustus 19:45 ds. G. Beens
Enter Dinsdag 22 augustus 19:30 ds. J.B. Zippro
Herkingen Dinsdag 22 augustus 19:30 ds. G. van Manen
Melissant Woensdag 23 augustus 19:30 ds. S. Maljaars
Rilland Woensdag 23 augustus 19:30 ds. K. Boeder
Rotterdam-IJsselmonde Woensdag 23 augustus 19:30 ds. A. Verschuure
Nieuwer ter Aa Woensdag 23 augustus 19:45 ds. G. Hoogerland
Mijdrecht Donderdag 24 augustus 19:30 ds. W.J. Karels
Rotterdam-Zuidwijk Donderdag 24 augustus 19:45 ds. A.T. Vergunst
Enter Dinsdag 29 augustus 19:30 ds. G. Bredeweg
Terneuzen Dinsdag 29 augustus 19:30 ds. J.M.D. de Heer
Nieuwer ter Aa Dinsdag 29 augustus 19:45 ds. A.T. Huijser
Alphen a/d Rijn Woensdag 30 augustus 19:30 ds. P. Mulder
Berkenwoude Woensdag 30 augustus 19:30 ds. K. Boeder
Rotterdam-IJsselmonde Woensdag 30 augustus 19:30 ds. M.T. Al-Chalabi GBS-dienst
Kapelle Donderdag 31 augustus 19:30 ds. A.P. Baaijens
Kampen Zaterdag 2 september 14:30 ds. A. Schot Aangepaste dienst
Herkingen Dinsdag 5 september 19:30 ds. G. Bredeweg
Mijdrecht Dinsdag 5 september 19:30 ds. G. Pater
Rotterdam-IJsselmonde Woensdag 6 september 19:30 ds. C. Hogchem
Dordrecht Woensdag 6 september 19:45 ds. J.J. van Eckeveld
Bodegraven Dinsdag 7 september 19:30 ds. J. van Rijswijk
Rilland Dinsdag 7 september 19:30 ds. J.M.D. de Heer
Nieuwer ter Aa Dinsdag 7 september 19:45 ds. B.J. van Boven
Berkenwoude Dinsdag 12 september 19:30 ds. A. Verschuure
Nieuwer ter Aa Woensdag 13 september 19:30 ds. J. van Belzen
Rotterdam-Alexanderpolder Woensdag 13 september 19:30 ds. J.J. Tanis
Melissant Donderdag 14 september 19:30 ds. J.J. van Eckeveld
Rotterdam-IJsselmonde Donderdag 14 september 19:30 ds. J. van Laar
Herkingen Dinsdag 19 september 19:30 ds. C. van Krimpen
Mijdrecht Dinsdag 19 september 19:30 ds. J.W. Verweij
Alphen a/d Rijn Woensdag 20 september 19:30 ds. G. Hoogerland
Berkenwoude Woensdag 27 september 19:30 ds. G. van Manen
Herkingen Woensdag 27 september 19:30 ds. J.M.D. de Heer
Mijdrecht Woensdag 27 september 19:30 ds. A. Schot
Rotterdam-Alexanderpolder Woensdag 27 september 19:30 ds. M. Joosse
Rotterdam-IJsselmonde Woensdag 27 september 19:30 ds. G. Beens
Capelle a/d IJssel-Middelwatering Donderdag 28 september 19:30 ds. J.J. Tanis
Herkingen Woensdag 4 oktober 19:30 ds. G. Pater
Benthuizen Woensdag 4 oktober 19:30 ds. J. Schipper GBS-dienst
Rotterdam-IJsselmonde Woensdag 4 oktober 19:30 ds. J.W. Verweij
Dordrecht Woensdag 4 oktober 19:45 ds. J.J. Tanis
Capelle a/d IJssel-Middelwatering Donderdag 5 oktober 19:30 ds. J. van Laar
Mijdrecht Donderdag 5 oktober 19:30 ds. A.T. Huijser
Nieuwer ter Aa Donderdag 5 oktober 19:45 ds. G. Beens
Berkenwoude Woensdag 11 oktober 19:30 ds. B. van der Heiden
Mijdrecht Woensdag 11 oktober 19:30 ds. B.J. van Boven
Rotterdam-Alexanderpolder Woensdag 11 oktober 19:30 ds. W. Visscher
Rotterdam-IJsselmonde Woensdag 11 oktober 19:30 ds. G. Bredeweg
Nieuwer ter Aa Woensdag 11 oktober 19:45 ds. C. van Ruitenburg
Bodegraven Donderdag 12 oktober 19:30 ds. C.J. Meeuse
Kampen Donderdag 12 oktober 19:30 ds. A.B. van der Heiden
Rilland Donderdag 12 oktober 19:30 ds. G. Pater
Berkenwoude Dinsdag 17 oktober 19:30 ds. J. van Rijswijk
Rotterdam-IJsselmonde Donderdag 19 oktober 19:30 ds. J. van Rijswijk
Rilland Dinsdag 24 oktober 19:30 ds. B. van der Heiden
Rotterdam-IJsselmonde Woensdag 25 oktober 14:30 ds. G. Hoogerland Dankdag
Kamperland Woensdag 25 oktober 19:30 ds. J.M.D. de Heer
Rotterdam-IJsselmonde Woensdag 25 oktober 19:30 ds. G. Hoogerland Dankdag
Capelle a/d IJssel-Middelwatering Donderdag 26 oktober 15:00 ds. C. van Ruitenburg Bevestigingsdienst
Capelle a/d IJssel-Middelwatering Donderdag 26 oktober 19:30 ds. A. Verschuure Intrededienst
Melissant Donderdag 26 oktober 19:30 ds. C.J. Meeuse
Herkingen Woensdag 8 november 14:30 ds. D.W. Tuinier Dankdag
Melissant Woensdag 8 november 14:30 ds. J.W. Verweij Dankdag
Nieuwer ter Aa Woensdag 8 november 14:30 ds. W.A. Zondag Dankdag
Rotterdam-Alexanderpolder Woensdag 8 november 14:30 ds. S.W. Janse Dankdag
Rotterdam-Zuidwijk Woensdag 8 november 15:00 ds. C.G. Vreugdenhil Dankdag
Herkingen Woensdag 8 november 19:00 ds. D.W. Tuinier Dankdag
Melissant Woensdag 8 november 19:00 ds. J.W. Verweij Dankdag
Rotterdam-Alexanderpolder Woensdag 8 november 19:00 ds. S.W. Janse Dankdag
Nieuwer ter Aa Woensdag 8 november 19:30 ds. W.A. Zondag Dankdag
Rotterdam-Zuidwijk Woensdag 8 november 19:45 ds. C.G. Vreugdenhil Dankdag
Kampen Donderdag 9 november 19:30 ds. R.A.M. Visser
Mijdrecht Donderdag 9 november 19:30 ds. G. van Manen
Rotterdam-IJsselmonde Donderdag 9 november 19:30 ds. A. Schot
Sint Philipsland Woensdag 15 november 09:30 ds. J. van Belzen Dankdag
Mijdrecht Woensdag 15 november 14:00 ds. W.A. Zondag Dankdag
Sint Philipsland Woensdag 15 november 19:00 ds. J. van Belzen Dankdag
Mijdrecht Woensdag 15 november 19:30 ds. W.A. Zondag Dankdag
Rotterdam-IJsselmonde Woensdag 15 november 19:30 ds. B. van der Heiden
Dordrecht Woensdag 15 november 19:45 ds. A.P. Baaijens
Bodegraven Donderdag 16 november 19:30 ds. S. Maljaars
Melissant Woensdag 22 november 19:30 ds. E. Bakker
Rotterdam-Alexanderpolder Woensdag 22 november 19:30 ds. J.J. van Eckeveld
Rotterdam-IJsselmonde Woensdag 22 november 19:30 ds. J. van Belzen
Melissant Dinsdag 28 november 19:30 ds. C.A. van Dieren
Oostkapelle Woensdag 29 november 09:30 ds. A.B. van der Heiden Dankdag
Vlissingen Woensdag 29 november 09:30 ds. G.J. Baan Dankdag
Rilland Woensdag 29 november 14:00 ds. J.J. van Eckeveld Dankdag
Kamperland Woensdag 29 november 14:30 ds. B. Labee Dankdag
Vlissingen Woensdag 29 november 16:00 ds. G.J. Baan Dankdag
Oostkapelle Woensdag 29 november 16:30 ds. A.B. van der Heiden Dankdag
Rilland Woensdag 29 november 18:30 ds. J.J. van Eckeveld Dankdag
Kamperland Woensdag 29 november 19:00 ds. B. Labee Dankdag
Benthuizen Woensdag 29 november 19:30 ds. G.J. van Aalst
Terneuzen Donderdag 30 november 14:30 ds. J. van Rijswijk Dankdag
Terneuzen Donderdag 30 november 19:00 ds. J. van Rijswijk Dankdag
Herkingen Woensdag 6 december 19:30 ds. J.W. Verweij
Rotterdam-Alexanderpolder Woensdag 6 december 19:30 ds. B. Labee Evangelisatiedienst
Rotterdam-IJsselmonde Woensdag 6 december 19:30 ds. A. Schot
Dordrecht Woensdag 6 december 19:45 ds. B. van der Heiden
Rotterdam-IJsselmonde Woensdag 13 december 19:30 ds. G. Bredeweg
Bodegraven Donderdag 14 december 19:30 ds. C. Sonnevelt
Rilland Donderdag 14 december 19:30 ds. A. Schot
Mijdrecht Woensdag 20 december 19:30 ds. B. van der Heiden
Capelle a/d IJssel-Middelwatering Donderdag 11 januari 19:45 ds. A. Verschuure Bijbellezing
Mijdrecht Woensdag 17 januari 19:30 ds. A. Verschuure
Mijdrecht Donderdag 25 januari 19:30 ds. A. Schreuder
Capelle a/d IJssel-Middelwatering Donderdag 25 januari 19:45 ds. A. Schot Evangelisatiedienst
Mijdrecht Donderdag 1 februari 19:30 ds. L. Blok
Terneuzen Dinsdag 13 februari 19:30 ds. J. van Belzen
Mijdrecht Woensdag 28 februari 19:30 ds. G. van Manen
Mijdrecht Woensdag 7 maart 14:00 ds. J. van Laar Biddag
Mijdrecht Woensdag 7 maart 19:30 ds. J. van Laar Biddag
Terneuzen Donderdag 8 maart 14:30 ds. A.T. Huijser Biddag
Terneuzen Donderdag 8 maart 19:00 ds. A.T. Huijser Biddag
Terneuzen Woensdag 21 maart 19:30 ds. D. de Wit GBS-dienst
Mijdrecht Donderdag 22 maart 19:30 ds. A. Schot
Mijdrecht Maandag 2 april 19:30 ds. A. Verschuure Tweede Paasdag
Mijdrecht Woensdag 9 mei 19:30 ds. B. van der Heiden Hemelvaartsdag
Terneuzen Woensdag 9 mei 19:30 ds. D.W. Tuinier Hemelvaartsdag
Terneuzen Dinsdag 5 juni 19:30 ds. W.J. Karels Evangelisatiedienst
Mijdrecht Woensdag 6 juni 19:30 ds. J.J. van Eckeveld
Terneuzen Dinsdag 3 juli 19:30 ds. J.M.D. de Heer
Mijdrecht Woensdag 4 juli 19:30 ds. G.J.N. Moens
Mijdrecht Woensdag 11 juli 19:30 ds. J. van Belzen
Mijdrecht Dinsdag 24 juli 19:30 ds. C. van Krimpen
Mijdrecht Donderdag 2 augustus 19:30 ds. G. Hoogerland
Mijdrecht Woensdag 8 augustus 19:30 ds. C. Hogchem
Terneuzen Dinsdag 21 augustus 19:30 ds. J.M.D. de Heer
Mijdrecht Donderdag 23 augustus 19:30 ds. B.J. van Boven
Mijdrecht Donderdag 30 augustus 19:30 ds. F. Mulder
Mijdrecht Donderdag 20 september 19:30 ds. B. van der Heiden
Mijdrecht Woensdag 31 oktober 19:30 ds. C.J. Meeuse Hervormingsdienst
Mijdrecht Woensdag 21 november 19:30 ds. W.A. Zondag Dankdag
Terneuzen Donderdag 29 november 14:30 ds. J. van Laar Dankdag
Terneuzen Donderdag 29 november 19:00 ds. J. van Laar Dankdag
Mijdrecht Woensdag 5 december 19:30 ds. E. Bakker

emigrant
Berichten: 527
Lid geworden op: 10 Okt 2015, 21:49

Re: Weekdiensten [3]

Berichtdoor emigrant » 11 Aug 2017, 20:18

-DIA- schreef:Vraagje tussendoor:
Heeft iemand een lijstje van weekdiensten die live mee te luisteren zijn?
Kerkverband maakt niet uit, als er maar de waarheid wordt verkondigd.


als korte aanvulling op de lijst van Forummer: men kan alle (week)diensten van de Oud Gereformeerde Gemeente van Veenwouden meeluisteren via https://kerkfoon.nl/oggveenwouden.php

Gebruikersavatar
-DIA-
Berichten: 17057
Lid geworden op: 03 Okt 2008, 00:10
Locatie: Risne aan den Aa

Re: Weekdiensten [3]

Berichtdoor -DIA- » 11 Aug 2017, 22:41

emigrant schreef:
-DIA- schreef:Vraagje tussendoor:
Heeft iemand een lijstje van weekdiensten die live mee te luisteren zijn?
Kerkverband maakt niet uit, als er maar de waarheid wordt verkondigd.


als korte aanvulling op de lijst van Forummer: men kan alle (week)diensten van de Oud Gereformeerde Gemeente van Veenwouden meeluisteren via https://kerkfoon.nl/oggveenwouden.php


Dank!
Ik heb liever geen onderschrift.

Gebruikersavatar
-DIA-
Berichten: 17057
Lid geworden op: 03 Okt 2008, 00:10
Locatie: Risne aan den Aa

Re: Weekdiensten [3]

Berichtdoor -DIA- » 12 Aug 2017, 00:17

Vanavond een goede preek gevonden, onverwacht.
Ik zou die aan ieder willen aanbevelen.
Een leerzame, ernstige en bevindelijke preek.
https://kerkfoon.nl/oggveenwouden.php

Ik bedoel de preek van ds. A.F.R. van de Veen, donderdag 6 juli 2017.
Ik heb liever geen onderschrift.

Gebruikersavatar
-DIA-
Berichten: 17057
Lid geworden op: 03 Okt 2008, 00:10
Locatie: Risne aan den Aa

Re: Weekdiensten [3]

Berichtdoor -DIA- » 12 Aug 2017, 00:20

Forummer schreef:----Citaat verwijderd---


Heel hartelijk dank!
Ik heb liever geen onderschrift.

Vorst
Berichten: 615
Lid geworden op: 03 Mar 2015, 21:54

Re: Weekdiensten [3]

Berichtdoor Vorst » 12 Aug 2017, 14:03

Dat quoten lijkt me niet echt nodig.

Gebruikersavatar
-DIA-
Berichten: 17057
Lid geworden op: 03 Okt 2008, 00:10
Locatie: Risne aan den Aa

Re: Weekdiensten [3]

Berichtdoor -DIA- » 12 Aug 2017, 14:33

In feite niet nee, zoals hierboven was het overbodig geweest.
Ik heb liever geen onderschrift.

Gebruikersavatar
Delftenaar
Berichten: 76
Lid geworden op: 07 Jul 2017, 21:20

Re: Weekdiensten [3]

Berichtdoor Delftenaar » 12 Aug 2017, 15:46

Even een moderator lief aankijken? ;)

Gebruikersavatar
Ad Anker
Berichten: 2965
Lid geworden op: 28 Feb 2012, 12:11

Re: Weekdiensten [3]

Berichtdoor Ad Anker » 12 Aug 2017, 19:24

-DIA- schreef:
Forummer schreef:----Citaat verwijderd---


Heel hartelijk dank!

Inderdaad onzin, al dat quoten. :yahoo

Vorst
Berichten: 615
Lid geworden op: 03 Mar 2015, 21:54

Re: Weekdiensten [3]

Berichtdoor Vorst » 12 Aug 2017, 20:10

Je lijkt wel een kleuter.

emigrant
Berichten: 527
Lid geworden op: 10 Okt 2015, 21:49

Re: Weekdiensten [3]

Berichtdoor emigrant » 12 Aug 2017, 21:55

deze nog voorbij zien komen. Weekdiensten komen niet veel voor, maar zondag kun je meeluisteren om 10 en 17.15 naar de CGK Dordrecht-Centrum (BhP)
https://www.cgkdordrecht-c.nl/index.php ... -luisteren

Gebruikersavatar
Ad Anker
Berichten: 2965
Lid geworden op: 28 Feb 2012, 12:11

Re: Weekdiensten [3]

Berichtdoor Ad Anker » 12 Aug 2017, 22:42

Vorst schreef:Je lijkt wel een kleuter.

:hi


Terug naar “Kerk en Cultuur - Nieuws”

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 4 gasten